Rozpoczęcie pierwszej edycji Kursu zawodowego E-Redaktor

szkolenia, kursy, rozwój, współpraca, innowacje, kariera > Aktualności > Szkolenia i warsztaty > Rozpoczęcie pierwszej edycji Kursu zawodowego E-Redaktor

W piątek 8 lipca odbyły się pierwsze warsztaty z lipcowej edycji Kursu zawodowego E-Redaktor organizowanego przez Towarzystwo Wiedzy i Przedsiębiorczości. Po części ogólnej uczestnicy i uczestniczki udali się na właściwe warsztaty komputerowe i dziennikarsko-redakcyjne.

Dla przybyłych 14 osób przygotowaliśmy specjalną niespodziankę w postaci dodatkowych prezentacji w języku angielskim, prowadzonych przez naszych wolontariuszy w ramach Programu Młodzież w Działaniu. Prowadzili Oni część warsztatów odbywających się w obecności lektora. Po dwóch warsztatach ciężko spodziewać się praktycznych rezultatów organizowanego kursu, natomiast w ramach projektu przewidzieliśmy dodatkowe godziny doradcze w sali komputerowych.

Przed nami kolejne 4 warsztaty i ciekawe spotkania, które pozwolą na osiągnięcie założeń programowych kursu. Prosimy śledzić naszą stronę, ciąg dalszy informacji już niedługo.